GIF Fighters inngår nytt samarbeid med Pureplay og Unihoc
GIF Fighters har inngått en langsiktig samarbeidsavtale med Pureplay og Unihoc som nye utstyrsleverandører til klubben.
Avtalen omfatter hele klubben og gir gode betingelser på utstyr og klubbkolleksjon for både lag og medlemmer. Samarbeidet vil også innebære klubbkvelder, produktdemonstrasjoner og tett oppfølging fra Pureplay gjennom sesongen.
Unihoc blir vårt nye utstyrsmerke, og sammen med Pureplay skal vi utvikle en ny og helhetlig klubbkolleksjon for GIF Fighters.
– Vi har brukt god tid på denne prosessen og ønsket å finne en samarbeidspartner som ser hele klubben – fra de yngste spillerne våre til elitelagene. I Pureplay og Unihoc mener vi at vi har funnet en partner som gir gode betingelser til medlemmene våre og som ønsker å være aktivt med på den videre utviklingen av GIF Fighters. Vi gleder oss veldig til å komme i gang med samarbeidet, sier klubbens leder, Jan Tore Hanssen.
Hos Pureplay er det også stor glede over det nye samarbeidet.
– Vi er veldig glade for å få GIF Fighters med på laget. Dette er en klubb med stor aktivitet, sterke ambisjoner og mange engasjerte spillere, trenere og frivillige. Vi ønsker å være mer enn bare en leverandør av utstyr, og ser frem til å være tett på klubben og bidra med service, kompetanse og gode løsninger. Sammen med Unihoc gleder vi oss til å bygge et langsiktig og godt samarbeid med GIF Fighters, sier Jan Magnar Ingebrigtsli i Pureplay.
For GIF Fighters har det vært viktig at den nye avtalen skal komme hele klubben til gode. Medlemmene får gode klubbfordeler, samtidig som det legges opp til klubbkvelder hvor spillere kan se og prøve produkter og få hjelp til å finne riktig utstyr.
Mer informasjon om ny klubbkolleksjon, medlemsrabatter og hvordan man bestiller kommer snart.
Vi ønsker Pureplay og Unihoc velkommen på laget – og gleder oss til et godt samarbeid i tiden fremover.
