Forza Fighters

Hvilket lodd i livet ! Far og sønn på samme lag ! Revidert !

Artikkelforfatteren vil gjerne rette på en beklagelig feil , da GIF Fighters første far/sønn på samme lag var Bjørn Erik Våge og Kenneth Våge som spilte på Herrer 2 i en forrykende og livlig kamp for noen år tilbake .  Selv om Research ble foretatt i forkant av artikkelen , fantes det dessverre ingen opplysninger og data i GIF Fighters som kunne belyse dette fra tidligere år , men artikkelforfatteren har nå rettmessig blitt korrigert og det settes pris på .  Så med de som føler seg «glemt» , rettes en stor unnskyldning samt stor takk for riktig informasjon.  Bjørn Erik Våge/Kenneth Våge  er dermed rettmessig skrevet inn i GIF Fighters innebandyhistorie som første far/sønn på samme lag , og har dermed satt sine historiske spor og  for alltid i klubbens historie . Vi gratulerer dog for sent , men håper at GIF Fighters historie nå er riktig , bedre og mere veldokumentert . 

Så for andre gang i GIF Fighters 10 årige historie, fikk vi oppleve far og sønn spille i samme lag.  Bortekampen mot Tunet 2 i andre divisjon avd. B  sto Tommy Svendsen i buret, og hans sønn Raymond Dahl Svendsen var forward.  Dette er en milepæl i klubbens eksistens til nå, og selv om kampen endte med tap 5-4, fikk vi en minneverdig opplevelse som skrev seg inn i klubbens innebandyhistorie.  Vi gratulerer far og sønn Svendsen med denne historiske begivenheten i GIF Fighters !

← Årsmøte innebandy tirsdag 1. april 2014   |   Uavgjort mot Tunet i Lihallen . →